Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Blog

09 jan Nespavosť NOVÝ fenomén
admin 1 38
Nespavosť sa stáva novým, fenoménom dnešnej doby". Kľudný a nerušený spánok v dnešnej uponáhľanej dobe je čím viac vzácnejší. Nespavosť sa prejavuje u každého tretieho človeka a každý desiaty pritom trpí závažnou formou. Faktorov, ktoré sa podieľajú ..
01 jan Začnite rok zdravo
admin 0 186
Taniere prelamujúce sa pod ťarchou majonézového šalátu, vysmážaným a zákuskami už prirodzene patria k sviatkom. Dopriali sme si dni zaslúženého odpočinku, času s rodinou a kopu dobrého jedla. Teraz sa však mnohí z nás necítia práve najlepšie a hľadaj..
26 dec Novoročný punč bez cukru
admin 0 104
Nový Rok je za dverami a po Vianocach je každá ušetrená kalória dobrá. Čo tak si pripraviť zdravšiu verziu Novoročného punču, ktorý bude bez cukru dochutený našim bezkalorickým pomarančovým ochucovadlom. Tu je receptPOTREBUJETE: 5 balíčkov ovocné..
04 nov 5 Tipov na home workout
0 597
Fitká sú stále zatvorené, počasie nám tiež nepraje... Preto si poďme dať pár tipov na cviky, ktoré môžete robiť aj doma. Nemáte žiadne pomôcky? Nevadí, na cvičenie s vlastnou váhou nepotrebujete žiadne náradie. Je bezpečnejšie a pre ľudské telo najpr..
Zobrazené 1 až 4 z 35 (9 stránok)