Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Blog

10 apr Zdravy obed na chudnutie
0 60
Zdravý obed na chudnutiePrestaňte čakať v rade na predražený šalát, ktorý sa svojim kalorickým obsahom približuje Big Macu a začnite obedovať zdravšie. Je to smutné, no pravdivé, pre niektorých možno šokujúce zistenie, že až 90%  reštauračných šalá..
22 mar 3 tipy na rýchly zdravý dezert
0 318
Chcete si pripraviť rýchly a zdravý dezert? Máme pre Vás 3 spôsoby použitia semienok Bazalky, s ktorými vyčarujete zdravý dezerť do 5 minúť.Čo sú to Semienka Bazalky a čím sú výnimočné? Textúrou sa podobajú semienkam chia, semená bazalky však poc..
22 mar Ako nepriberať v menopauze?
0 279
Ako nepriberať v menopauze?To je častá otázka mnohých našich klientiek, práve preto sme si i pre Vás pripravili komplexný článok na túto zaujímavú a obsiahlu tému.V období menopauzy dochádza k veľkým hormonálnym zmenám a tie ovplyvňujú chod celéh..
15 mar Rýchly tvarohovo jablkový koláč
0 87
Rýchly tvarohovo jablkový koláčRýchly zdravý koláčik bez múky a cukru.POTREBUJETE:250g tvarohu 1 celé vajíčko flavorDrops vanilka podľa chuti 2 menšie jablká 1 čajová lyžička škorice Erytritol podľa chuti 2-3 polievkové lyžice strúhanéh..
Zobrazené 1 až 4 z 53 (14 stránok)