Skúšobný balíček - 4 dni

Skúšobný balíček - 4 dni
Skúšobný balíček - 4 dni
  • Sklad: Skladom
  • Značka: Super Slim
  • Váha: 0.49kg
25,00€
Bez DPH: 20,83€

Dostupné možnosti

Pranie maximálne na 60°C Pranie na 60°C Nebieliť Nevhodné do sušičky Žehliť: maximálna teplota 150°C Nečistite na sucho

 

PROGRAM SKÚŠOBNÝ BALÍČEK Vám ponúka možnosť vyskúšať Keto diétu na 4 dni. 

Počas týchto dní zistíte, či Vám Keto diéta vyhovuje a či budete v takomto stravovaní pokračovať.

Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh keto diety sú v článku rozpísané povolené potraviny a iné tipy, ktoré Vám pomôžu čo najrýchlejšie schudúť s našou keto dietou. Dietu môžete zvládnuť a schudnúť pri nej i bez cvičenia.

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 16  instantných jedál, všetky jedlá majú nízky obsah kalórií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 

 

Chudnutie bez hladovania.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že máte pri nej pocit plnosti, sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu. Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Výsledky proteínovej diéty sú veľmi individuálne a závisia napríklad od vašej počiatočnej nadváhy, diétnej histórie, psychickej pohody alebo zdravotných indispozícii. Ak ste v priebehu posledných dvoch rokov nenavštívili svojho praktického lekára a nepoznáte s istotou svoj zdravotný stav, odporúčame zájsť pred začiatkom diétneho plánu na preventívnu prehliadku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie