Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

proteínové tyčinky

Čokoládové brownies s vysokým obsahom bielkovín.Zloženie: Proteínová zmes (mliečne proteíny, hrachový proteín); glycerín; čokoládové lupienky (8,7%) cukor; kakaová pasta; kakaové maslo; emulgátor (sójový lecitín) prá šok z vajec; kakaová pa..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová horká čokoláda sladená erytritolom
Novinka
Vynikajúca kvalitná horká čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o č..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová mliečna čokoláda sladená erytritolom
Novinka Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná mliečna čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová tyčinka čokoládová
Nieje skladom
Zloženie: Mliečne proteíny, oligofruktóza, mliečna čokoláda 18% (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kaková hmota, emulgátor: sójový lecitín,vanilin) pšeničné bielkoviny, polydextrose, stabilizátory (glycerol, sorbitol), fruktózový sirup, slnečničový olej, emulgá..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT
TOP Skladom
Čokoládová oblátka s vysokým obsahom bielkovín s vanilkovým krémom.Zloženie: Proteínová zmes (mliečne proteíny, hydrolyzovaná želatína); rastlinné tuky (bambucký olej, palmový olej, olej z palmových jadier, slnečnicový olej); polydextróza; múka (pšeničná múka (glutén), sójová múka); k..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT- čokoládová
Nieje skladom
Čokoládová oblátka s vysokým obsahom bielkovín s čokoládovým krémom.Zloženie: Proteínová zmes (mliečne bielkoviny, hydrolyzovaná želatína); rastlinné tuky (bambucký olej, palmový olej RSPO, slnečnicový olej); polydextróza; pšeničná múka (lepok); kakaový prášok (3,5%) (slnečnicový lecití..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínové guličky feel Fit  27g
Novinka Nieje skladom
Proteínové guličky feel Fit  27gProteínové guľôčky s mandľami sú chrumkavou dobrotou posypanou kokosovými vločkami a kokosou krémovou náplňou  s obsahom proteínu. Predstavujú ideálnu voľbu kamkoľvek so sebou pre všetkých, ktorí jednoducho chcú byť FIT!  Teraz môžete siahnuť po svo..
1,72€
Bez DPH:1,43€
Proteínové vafle s vanilkovou príchuťou
TOP Nieje skladom
Zloženie: Zmes bielkovín (mliečne bielkoviny, hydrolyzovaná želatína), obohatená pšeničná múka (pšeničná múka, uhličitan vápenatý, železo, niacín, tiamín), palmový olej, cukor, fruktóza, kakaové maslo, odtučnené mlieko v prášku, kakaová hmota, emulgátor (sójový&nb..
2,70€
Bez DPH:2,25€
Ani počas diéty sa tejto dobroty nemusíte vzdať. Táto dobrota má vysoký obsah bielkvín, zdravých tukov a zároveň nízky obsah sacharidov. Obsahuje veľa vlákniny a zasýti na dlhší čas.Má dlhú trvanlivosť.Balenie obsahuje: 1 ks croissantu hmotnosť balenia: 50 gramovNutričné informácie: Na..
2,70€
Bez DPH:2,25€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)