Menu
Košík

proteínové tyčinky

Čokoládové proteínové brownies
Nieje skladom
Čokoládové proteínové brownies Čokoládové brownies s vysokým obsahom bielkovín. Je vhodnou potravinou nielen pre ketónovú diétu, ale môžete s nimi doplniť redukčný, tak bežný jedálniček.Zloženie: Proteínová zmes (mliečne proteíny, hrachový proteí..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová čokoláda s orieškovou nápňou 83g
Nieje skladom
Protein choco & arašidy  sú proteínové čokolády obalené v belgickej tmavej čokoláde s orechovou náplňou. V dezerte sa kombinujú vynikajúcu chuť s funkčnými vlastnosťami. Sú bez cukru a obsahujú 17% bielkovín. Na ich výrobu bola použitá čokoláda s cert..
4,56€
Bez DPH:3,80€
Proteínová horká čokoláda sladená erytritolom
Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná horká čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o č..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová mliečna čokoláda sladená erytritolom
Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná mliečna čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová tyčinka karamelovo-orieškováProteínové tyčinky Super Slim výborný snack na dopnenie bielkovín. Vhodné aj do keto diéty.Zloženie: Proteínová zmes (sójový proteín, mliečne bielkoviny, hydrolyzovaná želatína); glycerín; sladidlá: maltitol, sorbitol, sukralóza, cukor; rastl..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT
TOP Nieje skladom
Proteínová tyčinka KITKATTúto tyčinku si zamilujete! Bohatá vrstva proteínovej čokolády v kombinácii s oblatkou a lahodným krémom Vás dostane a stane sa tak vašou obľúbenou proteínovou tyčinkou. Je to zdravá alternatíva ku klasickej kit-kat tyčinke. Má vysoký obsah bielkovín a je vhodná do keto ..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínová tyčinka KITKAT- čokoládová
Nieje skladom
Proteínová tyčinka KITKAT- čokoládováTúto tyčinku si zamilujete! Bohatá vrstva proteínovej čokolády v kombinácii s oblatkou a lahodným čoko krémom Vás dostane a stane sa tak vašou obľúbenou proteínovou tyčinkou. Je to zdravá alternatíva ku klasickej kit-kat tyčinke. Má vysoký obsah bielkovín a j..
2,60€
Bez DPH:2,17€
Proteínové guličky feel Fit  27g
Nieje skladom
Proteínové guličky feel Fit  27gProteínové guľôčky s mandľami sú chrumkavou dobrotou posypanou kokosovými vločkami a kokosou krémovou náplňou  s obsahom proteínu. Predstavujú ideálnu voľbu kamkoľvek so sebou pre všetkých, ktorí jednoducho chcú byť FIT!  Teraz môžete siahnuť po svo..
1,72€
Bez DPH:1,43€
Vianočná čokoláda s xylitolom a lieskovými orieškami 80g
Novinka
Čokoláda sladená xylitolom vo vianočnom balení.Vyrábané v malých sériách, ručne vyrábaná čokoláda bez cukru - tmavá čokoláda s veľkými kúskami chrumkavých lieskových orieškov, bez pridaného cukru, len sladená fínskym xylitolom.Ručne vyrábané čokolády Santini bez cukru obsahujú..
5,40€
Bez DPH:4,50€
Zobrazené 1 až 9 z 9 (1 stránok)