PROGRAM MAXI keto diet - 84 dní

PROGRAM MAXI keto diet
-27%
PROGRAM MAXI keto diet - 84 dní
  • Sklad: Skladom
  • Značka: Super Slim
  • Váha: 7.50kg
378,00€
517,20€
Bez DPH: 315,00€

PROGRAM MAXI proteínovej diéty SUPER SLIM Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s vyššou hmotnosťou. Dá sa pomocou neho dosiahnuť váhová redukcia od 12 až do 20 kg. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu!

 

Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh keto diety sú v článku rozpísané povolené potraviny a iné tipy, ktoré Vám pomôžu čo najrýchlejšie schudúť s našou keto dietou. Dietu môžete zvládnuť a schudnúť pri nej i bez cvičenia.

S našim programom MAXI sa nemusíte báť o príjem kalórií. V tomto programe sa nachádzajú presne navážené balíčky s instatnými jedlami, ktoré Vám pomôžu pri redukcii hmotnosti. Priložený jedálniček Vám pomôže s naplánovaním jedál. ktoré stačí jednoducho zmiešať s vodou v shakeri. Tento program Vám ušetrí čas a zníži hmotnosť.

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 252 instantných jedál, všetky jedlá majú nízky obsah kalórií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 

Program MAXI má celkovú dĺžku 12 týždnov a skladá sa z troch fáz. Počas prvej fázy sa telo uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Počas celej diéty sa je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedlá na deň, druhá fáza 3 jedlá a tretia 2 proteínové jedlá na deň. Celkový počet jedál je 252 porcií proteínových jedál (112 porcií + 84 porcií + 56 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.
Počas celého trvania Super Slim proteínovej diéty sa denne konzumujú len proteínové jedlá + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka). Povolené druhy zeleniny nájdete na našom blogu. Porcie zvyšujte tiež len postupne.

Chudnutie bez hladovania.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že máte pocit sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu.
Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Výsledky proteínovej diéty sú veľmi individuálne a závisia napríklad od vašej počiatočnej nadváhy, diétnej histórie, psychickej pohody alebo zdravotných indispozícii. Ak ste v priebehu posledných dvoch rokov nenavštívili svojho praktického lekára a nepoznáte s istotou svoj zdravotný stav, odporúčame zájsť pred začiatkom diétneho plánu na preventívnu prehliadku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie