Menu
Košík

Zdravá maškrta

Zdravá maškrta na cesty, do práce, do školy na túru alebo do plážovej tašky na kúpalisko. Poslúžia ako skvelá desiata, či olovrant. Bez trávenia času v kuchyni.

Frupp Kids Jablko & Passion fruit 34 kcal -mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie. Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou chuťou jabĺk a passion fruit. Jedna tyčinka ..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Kids Jablko & Passion fruit 34 kcal - mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie. Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou chuťou jabĺk a passion fruit. Jedna ty..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Jahoda - mrazom sušená ovocná tyčinka s jablkamiJablková tyčinka Frupp neobsahuje tuky a soľ, takže je ideálnym občerstvením medzi jedlami pre deti i dospelých, ktorí dbajú na zdravú a vyváženú stravu. Produkt obsahuje až 7% vlákniny, ktorá podporuje tráviaci systém. Energet..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Jahoda - mrazom sušená ovocná tyčinka s jablkamiMaximálna chuť - minimálne kalórie ! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie . Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou jahodovou príchuťou, bez pridania tuku a sodíka...
1,20€
Bez DPH:1,00€
Frupp Mailna - mrazom sušená ovocná tyčinkaMaximálna chuť - minimálne kalórie ! Frupp - vynikajúce a zdravé občerstvenie . Prvá tyčinka tohto typu vyrobená z mrazom sušeného ovocia, s mimoriadne intenzívnou jahodovou príchuťou, bez pridania tuku a sodíka. Jedna..
1,20€
Bez DPH:1,00€
Mandle v proteínovej čokoláde a škorici
Novinka
Mandle v sladkej bielej čokoláde s prídavkom proteínov sú chutné, zdravé a inovatívne občerstvenie, ktoré zaujme jednoduchosťou svojho zloženia! Vo vnútiri balenia nájdete mandle obalené v sladkej bielej  čokoláde posypané aromatickou, hrejivou škoricou s prídavkom bielk..
6,60€
Bez DPH:5,50€
Organické chrumky jahodové 50g
Novinka
Organické kukuričné ​​chrumky s jahodovou príchuťou. Sú zdravou alternatívou k bežnému občerstveniu. Na výrobu boli použité prísady z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva, čo zaručuje produkt najvyššej kvality. Neobsahujú konzervačné látky ani umelé farbivá.Jah..
2,64€
Bez DPH:2,20€
Pusinky od společnosti Aka neobsahujú cukor ad dokonca ani tuk. Sladká chuť je docielená xylitolem. Ich príjemná vanilková chuť ťa prinúti dvakrát si rozmyslieť či nedoješ najaké koláčiky od babičky, sú neuveriteľne krehké, presne ako tie podľa tradičnej receptúry.Xylito..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Proteínová čokoláda s orieškovou nápňou 83g
Nieje skladom
Protein choco & arašidy  sú proteínové čokolády obalené v belgickej tmavej čokoláde s orechovou náplňou. V dezerte sa kombinujú vynikajúcu chuť s funkčnými vlastnosťami. Sú bez cukru a obsahujú 17% bielkovín. Na ich výrobu bola použitá čokoláda s cert..
4,56€
Bez DPH:3,80€
Proteínová horká čokoláda sladená erytritolom
Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná horká čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o č..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Proteínová mliečna čokoláda sladená erytritolom
Nieje skladom
Vynikajúca kvalitná mliečna čokoláda s WPC, bez pridania cukru, iba sladená erytritolom. Čokoláda ChocoYoco Athlete chutí ako bežná mliečna čokoláda s cukrom a zároveň má o približne 20% menej kalórií ako priemerná mliečna čokoláda a až o polovicu viac bielkovín.Najdôležitejšie informácie o..
3,36€
Bez DPH:2,80€
Vianočná čokoláda s xylitolom a lieskovými orieškami 80g
Novinka
Čokoláda sladená xylitolom vo vianočnom balení.Vyrábané v malých sériách, ručne vyrábaná čokoláda bez cukru - tmavá čokoláda s veľkými kúskami chrumkavých lieskových orieškov, bez pridaného cukru, len sladená fínskym xylitolom.Ručne vyrábané čokolády Santini bez cukru obsahujú..
5,40€
Bez DPH:4,50€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)