1. FÁZA KETO diéta - 7 dní

1. FÁZA proteínová KETO diéta
1. FÁZA proteínová KETO diéta
1. FÁZA proteínová KETO diéta
TOP -8%
1. FÁZA KETO diéta - 7 dní
  • Sklad: Skladom
  • Značka: Super Slim
  • Váha: 0.84kg
54,00€
58,99€
Bez DPH: 45,00€

Dostupné možnosti

Proteínová KETO diéta SUPER SLIM Vám pomôže dostať sa spať do formy.  Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh keto diety sú v článku rozpísané povolené potraviny a iné tipy, ktoré Vám pomôžu čo najrýchlejšie schudúť s našou keto dietou. 

Ketogénna diéta Vám môže v porovnaní s inými diétami pomôcť spáliť tuky, znížiť príjem kalórií a zvýšiť pocit sýtosti, preto sa stáva stále viac obľúbenou. 

V prvej fáze docháza k najväčšiemu váhovému úbytku. Väčšinou v rozmedzí 50 – 70 % kilogramov zo zákazníkovho cieľa v chudnutí. 

Pravidelným prísunom kvalitných proteínov (bielkovín) počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 28 instantných jedál, pričom majú všetky jedlá nízky obsah kalórií, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. Vychutnaj si 4 chutné jedlá každý deň!

 

DÁVKOVANIE pri 1 FÁZE keto dieta:
Počas celého tvrvania 7-dňovej proteínovej diéty Super Slim sa denne konzumujú len 4 porcie proteínových jedál + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka). Povolené druhy zeleniny nájdete na našom blogu a v priloženom jedálničku. Prvú fázu sa odporúča absolovať bez cvičenia.

Varianta A (prevaha slaných jedál) obsahuje:
Slané jedlá 8x: hrášková polievka, 2x hubová polievka, kuracia polievka, zeleninová polievka, boloňské špagety, chilli s fazuľkami, omeleta.
Sladké jedá 6x: dezert horká čokoláda, proteínové musli čokoláda-karamel, ovsená kaša jablko-škorica, dezert banánový, dezert čokoládový, dezert stracciatella.

Varianta B (prevaha sladkých jedál) obsahuje:
Slané jedlá 6x: kuracia polievka, hubová polievka, brokolicová polievka, chilli s fazuľkami, boľonské špagety v prášku, omeleta.
Sladké jedlá 8x: ovsená kaša jablko-škorica, dezert banánový, proteínové musli čokoláda-karamel, proteínové musli ovocné, 2x dezert čokoládový, dezert horká čokoláda, dezert stracciatella.

Obsah balíčkov sa môže líšiť na základe dostupnosti produktov. 

Princíp chudnutia s proteínovou diétou Super Slim.
V stravovacom koncepte 7-dňovej diéty Super Slim sú telu dodávané vysoko kvalitné prírodné proteíny  za súčasného zníženého prísunu sacharidov, tukov a energie. Zvyčajne sú prvotným zdrojom energie pre telo sacharidy. Vzhľadom k ich obmedzenému prísunu počas užívania diéty Super Slim, sú rýchlo spotrebované a hlavným zdrojom energie sa stáva uložený tuk. Táto metabolická zmena sa nazýva ketóza.  Pravidelným prísunom kvalitných proteínov (bielkovín) počas ketózy zabraňujeme spaľovaniu svalovej hmoty a podporujeme spaľovanie tukov.

Chudnutie bez hladovania.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že pri jej konzumácií máte pocit sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod našej diéty. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu, to je prechod jednotlivými fázami diéty.
Po ukončení prvej fázy diéty odporúčame prechádzať na bežné stravovanie postupne;
prvý týždeň odporúčame pridať jedno bežné jedlo denne, ideálne polovičnú porciu a 3 produkty zo Super Slim proteínovej diéty,
druhý týždeň 2 a tretí týždeň 3 bežné jedlá denne. Porcie zvyšujte tiež len veľmi postupne.
Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim: 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Výsledky proteínovej diéty sú veľmi individuálne a závisia napríklad od vašej počiatočnej nadváhy, diétnej histórie, psychickej pohody alebo zdravotných indispozícii. Ak ste v priebehu posledných dvoch rokov nenavštívili svojho praktického lekára a nepoznáte s istotou svoj zdravotný stav, odporúčame zájsť pred začiatkom diétneho plánu na preventívnu prehliadku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Hodnotenie