Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Super Slim Keto diéta

Čo je keto dieta a ako funguje sa dočítate podrobne v našom blogu. Keto dieta alebo ketónová dieata je veľmi populárna najmä preto, že umožní rýchle chudnutie bez jojo efektu. K tomu aby Vam pmohli pri výbere vhodného balíčka Vám pomôže naša keto diet kalkulačka. 

BMI kalkulačka

Výška
Váha

Zadajte hodnoty pre výpočet BMI

1. FÁZA proteínová KETO diéta
TOP -9 %
Proteínová KETO diéta SUPER SLIM Vám pomôže dostať sa spať do formy.  Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh ..
59,00€ 65,00€
Bez DPH:49,17€
Proteínová KETO diéta SUPER SLIM Vám pomôže dostať sa spať do formy.  Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký pri..
47,00€
Bez DPH:39,17€
Proteínová KETO diéta SUPER SLIM Vám pomôže dostať sa späť do formy. Využite našu keto kalkulačku a zistite, ktorý balíček je pre Vás ideálny. Keto dieta umožnuje rýchle chudnutie bez jojo efektu. Ako keto dieta funguje sa môžete dozvedieť v našom článku. Okrem toho aký priebeh k..
32,30€
Bez DPH:26,92€
keto diet PROGRAM MINI
-11 %
PROGRAM MINI keto diéty SUPER SLIM Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s nižšou konečnou cieľovou hmotnosťou. Dá sa pomocou neho dosiahnuť váhová redukcia až 6 kg. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.Využite našu keto kal..
114,00€ 128,60€
Bez DPH:95,00€
PROGRAM MAXI keto diet
-14 %
PROGRAM MAXI proteínovej diéty SUPER SLIM Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s vyššou hmotnosťou. Dá sa pomocou neho dosiahnuť váhová redukcia od 12 až do 20 kg. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu!Využite našu..
422,00€ 492,00€
Bez DPH:351,67€
PROGRAM MIDI keto diet
-12 %
PROGRAM MIDI proteínovej diéty SUPER SLIM Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s nižšou cieľovou hmotnosťou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhových redukcií od 5 kg do 10 kg. Táto super rýchla diéta, Vám prinesie rýchle výsledky bez hladovania. Ce..
220,00€ 251,00€
Bez DPH:183,33€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)