Menu
Košík

Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g

Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g
Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g
-20 %
Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g
  • Sklad: 4
  • Váha: 0.30kg
1,80€
2,26€
Bez DPH: 1,50€

Dostupné možnosti

Záruka do 18.11.2021

Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g

Produkty značky Dobré kalórie sú také, ktoré nielen uspokoja hlad, ale poskytujú aj veľa cenných živín potrebných pre správne fungovanie tela. Obsahujú kokos, ktorý za svoje jedinečné vlastnosti vďačí kyseline laurovej. Kyselina laurová je neobvyklá, pretože sa nachádza okrem iného v materskom mlieku. V ľudskom tele sa mení na monolaurín, je to monoglycerid s antivírusovými, antibakteriálnymi a antiprotozoálnymi vlastnosťami. Quinoa je bohatým zdrojom mangánu, horčíka, železa, medi a fosforu, a preto je tak hodnotným a uznávaným zrnom. Pridanie mrazom sušených malín obohatí občerstvenie o polyfenoly, medzi ktorými dominujú najmä: ellagotaníny a antokyány.

Malinovo - kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 g 

Zloženie: Dužina z kokosu (45%, hobliny, dužina), sirup z agáve, chrumkavá quinoa (quinoa 9%), inulín (vláknina z koreňa čakanky), kešu orechy, mandle, koncentrovaná malinová šťava (5%), med, malina sušená mrazom ( 1%).

Guľky Káva-kokos bez lepku a mlieka 24 g 

Zloženie: Dužina z kokosu (42%, hobliny, dužina), sirup z agáve, chrumkavé quinoa (13% quinoa), inulín (vláknina z koreňa čakanky), kešu, mandle, med, mletá káva (3%).

 

Dodatočné informácie:

  • Skladujte na suchom a tmavom mieste.
  • Distribútor: Super Firma, s.r.o., Palackého 2, 949 01 Nitra
  • Krajina pôvodu: EU
  • Hmotnosť: 24 g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA