Menu
Košík

MuscleTech Alpha Test 120 kapsúl

MuscleTech Alpha Test 120 kapsúl
Novinka
MuscleTech Alpha Test 120 kapsúl
  • Sklad: 4
  • Váha: 0.67kg
24,00€
Bez DPH: 20,00€

MuscleTech Alpha Test je profesionálny testosterónový booster obsahujúci Shilajit a bór. Obsahuje len vedecky overené zložky, ktoré účinne zvyšujú hladinu voľného testosterónu a udržiavajú pozitívny pomer testosterónu a kortizolu.

Výsledkom jeho užívania je nárast energie, sily a urýchlenie regenerácie po náročnej fyzickej alebo psychickej aktivite. Zvýšená tvorba testosterónu umožňuje rýchlejšie naberať svalovú hmotu a taktiež zlepšuje celkovú vitalitu u mužov. Alpha Test obsahuje vysokú dávku (až 100 mg) citrátu bóru, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu a znižuje hladinu estradiolu. PrimaVie® (patentovaná forma Shilajitu) je jediná účinná forma, ktorá pochádza zo zriedkavej organicko-minerálnej zlúčeniny získavanej z hornín v Himalájach. Shilajit v tejto forme zabezpečuje najvyššiu úroveň bioaktívnych zložiek, ako je kyselina fulvová a dibenzo-pyróny, čím výrazne zvyšuje celkovú hladinu testosterónu a ATP.

Výhody

  • profesionálny testosterónový stimulant
  • obsahuje vedecky overené zložky
  • až 100 mg Shilajitu a 100 mg bóru v jednej dávke
  • obohatený o extakty z brokolice a senovky gréckej
  • pridaný glukonát zinku s vysokou vstrebatelnosťou

Alpha Test je navyše obohatený o extrakt z brokolice s obsahom diindolylmetánu (DIM), extrakt zo senovky gréckej štandardizovaný na 50% saponínov, extrakt z tribulus terrestris štandardizovaný na 45% saponínov a prémiovú formu glukonátu zinku s vysokou vstrebatelnosťou.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 2 kapsule 2 krát denne s dostatočným množstvom vody. Neužívajte viac ako 4 kapsule v priebehu 24 hodín.

Zloženie
Obsah kalórií291
Obsah cukru8,0
Obsah tuku0,00
Obsah proteínu11,80

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA