Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

proteínvé dezerty

Zloženie: Mliečne bielkoviny, zahusťovadlá (karboxymetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza), rastlinný tuk (rafinovaný palmový olej, glukózový sirup, mliečne bielkoviny, stabilizátor: trifosforečnan pentasodný; protihrudkovacia látka: oxid kremičitý), škrob, arómy, jedlá s..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Zloženie: Proteínová zmes (odstredené mlieko, mliečne bielkoviny); fruktóza; rastlinný tuku (rafinovaný sójový olej a rafinovaný palmový olej; glukózový sirup; mliečny proteín; stabilizátor: difosforečnan pentasodný; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; chuť); oligofruktóza (koreňový ex..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Čokoládový proteínový dezert 2ks
Nieje skladom
Zloženie: Mliečne bielkoviny, kakao v prášku (sójový lecitín) 14,2 %, zahusťovadlá (guarová guma, karboxymetylcelulóza), arómy (lepok), jedlá soľ, regulátor kyslosti (hydrogénfosforečnan draselný), metionín, sladidlá (aspartám (obsahuje zdroj fenylalanínu) a acesulfám ..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Puding, koktejl alebo mousse s príchuťou čokolády.Proteínový dezert vhodný do keto diéty, proteínovej diéty, s vysokým obsahom bielkovín a redukovaným množstvom sacharidov a kalórií.Zloženie: Mliečne bielkoviny, kakao v prášku (sójový lecitín) (14,2 %, zahusťov..
29,00€
Bez DPH:24,17€
Puding, koktejl alebo mousse s príchuťou čokolády.Dezert vhodný do keto diéty, proteínovej diéty s vysokým obsahom bielkovín a rekdukovaným množstvom kalórií a sacharidov.Zloženie: Mliečne bielkoviny, kakao v prášku (sójový lecitín) 16 %, zahusťovadlá (guarová ..
29,00€
Bez DPH:24,17€
Zloženie: Mix proteínov (mliečne bielkoviny, rastlinné proteíny), ochucovadlá, zahusťovadlá (xantanová guma), kokos strúhaný 1,3%, soľ, sladidlá (sukaróza).   Alergény:Mlieko a kokos. Vyrobené na potravinárskych zariadeniach, ..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Zloženie: Mliečne bielkoviny, kakao v prášku so sníženým obsahom tuku 17,2%, soľ, aróma sladidlo ( sukralóza), protihrudkujúca látka ( oxid kremičitý (nano)). Alergény:Mlieko. Vyrobené na potravinárskych zariadeniach, na ktorých sa tiež spracováva hor..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Proteínový čokoládový puding s Tapioki 30 g
Novinka
Proteínový čokoládový puding s Tapioki 30 gJe perfektnou voľbou pre nadšencov tohto dezertu vo fit verzii. Je zdrojom bielkovín, a preto poskytuje cennú energiu po dlhšiu dobu. Ideálne ako občerstvenie alebo ako chutné raňajky.Proteínový puding s čokoládovou príchuťou je funkč..
1,32€
Bez DPH:1,10€
Zloženie: Mliečne bielkoviny, kakao v prášku (sójový lecitín) 16 %, zahusťovadlá (guarová guma, karboxymetylcelulóza), arómy (lepok), jedlá soľ, regulátor kyslosti (hydrogénfosforečnan draselný), metionín, sladidlá (aspartám (obsahuje zdroj fenylalanínu) a acesulfám K), pro..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Proteínový vanilkový puding s Tapioki 30 g
Novinka
Proteínový vanilkový puding s Tapioki 30 gJe perfektnou voľbou pre nadšencov tohto dezertu vo fit verzii. Je zdrojom bielkovín, a preto poskytuje cennú energiu po dlhšiu dobu. Ideálne ako občerstvenie alebo ako chutné raňajky.Proteínový puding s vanilkovou príchuťou je funkčný prod..
1,32€
Bez DPH:1,10€
Zloženie: Mliečne bielkoviny, čokoládové lupienky (kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, maslový olej (mlieko), emulgátor: sójový lecitín, aróma), zahusťovadlá (celulóza, metylcelulóza, modifikovaný kukuričný škrob), arómy, prípravok z rastlinného oleja (rafinovaný palmový o..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Vanilkový proteínový dezert 2ksVanlkový proteínový dezert vhodný do keto diéty, proteínovej diéty, s vysokým obsahom bielkovín a redukovaným množstvom sacharidov a kalórií.​​​​​​​Zloženie: Mix proteínov (mliečne bielkoviny, rastlinné proteíny), ochucovadlo (sója), zahusťovadl..
4,10€
Bez DPH:3,42€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)