Menu
Košík

Prírodná kozmetika

Prírodná ruská kozmetika, vyrábané podľa tradičnej receptúry, ktorá využíva účinné látky zo sibírskych bylín a rastlín. Môže pomôcť k lepšiemu stavu pleti, ale aj nášho životného prostredia.

Pivný šampón na vlasy 350 ml
Novinka -30 % Skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Pivný šampón na vlasy 350 ml Šampón na pivo Babuszki Agafia založený na špeciálnej receptúre bude ako stvorený pre každodennú st..
2,09€ 2,99€
Bez DPH:1,74€
Šampón na vlasy Rastový aktivátor 100 ml
Novinka -30 % Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Špeciálny šampón na vlasy - aktivátor rastu - vďaka špeciálnej zmesi bylín sa stará a regeneruje oslabené a poškodené vlasy . Jemne vyživ..
1,64€ 2,34€
Bez DPH:1,37€
Super silná maska ​​na vlasy stimulujuca rast
Novinka -30 %
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Vďaka zmesi jedinečných siedmich bylín má Super Strong Hair Mask jedinečné vlastnosti, ktoré zlepšujú stav vlasov a vlasovej pokožky. Stimuluje ras..
2,09€ 2,99€
Bez DPH:1,74€
Telové a vlasové mydlo s bielym ílom100 ml
Novinka -30 %
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Mimoriadne jemné mydlo vyrobené iba z prírodných surovín. Vhodné na jemné čistenie. Nezanecháva pokožku napnutú. Biely čistiaci íl obnovu..
3,78€ 5,40€
Bez DPH:3,15€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)