Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Kozmetika

  Super silná maska ​​na vlasy  stimulujuca rast 100 ml
Novinka Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Vďaka zmesi jedinečných siedmich bylín má Super Strong Hair Mask jedinečné vlastnosti, ktoré zlepšujú stav vlasov a vlasovej pokožky. Stimuluje ras..
2,64€
Bez DPH:2,20€
Balzam na vlasy Rastový aktivátor 100 ml
Novinka
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Balzam na vlasy - Activator rastu, vďaka perfektne vybraným zložkám, dokonale vyživuje slabé vlasy. Vďaka rade prírodných zložiek priamo ovply..
2,64€
Bez DPH:2,20€
Bylinkový šampón proti lupinám PL 350 ml 
Novinka Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Bylinkový šampón proti lupinám PL 350 ml Vďaka neobvyklej receptúre Babuszka Agafia šampón proti lupinám účinne čistí, star..
2,64€
Bez DPH:2,20€
Bylinkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 350ml
Novinka Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Bylinkový šampón proti vypadávaniu vlasov vlasy dôkladne čistí, regeneruje a vyživuje. Ďalej stimuluje rast vlasov a zabraňuje lámavosti. Zlož..
4,74€
Bez DPH:3,95€
Bylinná pena do kupeľa 500ml
Novinka
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Premeňte svoj bežný kúpeľ na jedinečný okamih relaxácie. Jemná tekutina vďaka svojmu neobvyklému zloženiu účinne osvieži, tonizuje a dodáva en..
4,75€
Bez DPH:3,96€
Hydratačné mydlo na telo a ruky s medom 500 ml
Novinka
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Vďaka jedinečnej kombinácii prírodných extraktov je medové mydlo ako stvorené pre každodennú starostlivosť. Jemne čistí, vyživuje a zvlhč..
3,18€
Bez DPH:2,65€
Liftingová a tonizujúca pleťová maska ​​100 ml
Novinka Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Po nanesení Masky dôjde k viditeľnému liftingovému efektu, pokožka sa zvlhčí a pokožka získa prirodzený vzhľad. Vďaka vlastnostiam obsiahnutým v pr..
3,96€
Bez DPH:3,30€
Pivný šampón na vlasy 350 ml
Novinka Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Pivný šampón na vlasy 350 ml Šampón na pivo Babuszki Agafia založený na špeciálnej receptúre bude ako stvorený pre každodennú st..
2,16€
Bez DPH:1,80€
Zubná pasta arktické bobule tundry 85g
Novinka
Zubná pasta arktické bobule tundry 85gRecepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách. Zubná pasta Babičky Agaty obsahuje bobule arktickej tundry, ktoré vyživujú ústa. Olej z brusníc a organické čaje Kuril a výťažky z morušky poskytujú..
4,14€
Bez DPH:3,45€
Zubná pasta s medom a propolisom 85 g
Novinka
Zubná pasta s medom a propolisom 85 gRecepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách.  Zubná pasta Taiga Honey a Propolis Healthy Gums. Zubná pasta Babička Agata je založená na zmesi organických extraktov z medu a propolisu, ..
4,14€
Bez DPH:3,45€
Zubná pasta s minerálnou bajkalskou soľou 85 g
Novinka
Zubná pasta s minerálnou bajkalskou soľou 85 gRecepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách. Minerálna soľ Bajkal so zubnou pastou - žiarivý úsmev. Zubná pasta Babičky Agaty obsahuje 5 jedinečných sibírskych olejov a minerá..
4,14€
Bez DPH:3,45€
Zobrazené 1 až 11 z 11 (1 stránok)