Menu
Košík

Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid 19, môže dôjsť k meškaniu vašich zásielok. Za vzniknuté problémy sa ospravedlňujeme.

Iný

 Vege burger s červenou repou a šošovicou 140 g
Novinka
 Vege proso burger s červenou repou a červenou šošovicou 140 gVege burger s červenou repou a šošovicou je zmes na prípravu vegánskych hamburgerov. Správne vybrané ingrediencie v dokonalých pomeroch zaisťujú skvelú chuť. Burgery majú vysoký obsah vlákniny a nízky obsah tuku. V..
3,12€
Bez DPH:2,60€
BIO Konopný proteín. Regenerácia. Bielkoviny + železo 45 gKonopný proteín so zemitou, orechovou príchuťou je vysoko kvalitný proteín na rastlinnej báze vhodný pre vegánov a vegetariánov. Tento proteín sa získava mletím konopných semien na jemný prášok. Produkt sa používa ako doplnok vý..
2,52€
Bez DPH:2,10€
Červená quinoa so zeleninou a prosom 200 g
Novinka
Červená quinoa so zeleninou a prosom je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda pri..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Ciao Carb Protobun - Keto roll low carb
Novinka Nieje skladom
Ciao Carb Protobun - Keto roll low carb Lahodné žemle - jemné, aromatické, s červenkastou kôrkou, málo kalorické, s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov. Jeden žemlička má iba 5g sacharidov a zároveň až 9g bielkovín a 14g vlákniny! Prírodné ingrediencie, pečené s ..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Čokoládové dražé Prozis Zero Chocodots
Novinka
Prozis Zero Chocodots sú intenzívne čokoládové dražé v lesklých ľadových škrupinách bez pridania cukru.Lentilky v zdravej verzii bez pridania cukru - perfektná ako náhrada cukroviniek. Farebné čokoládové gombíky Prozis Zero Chocodots vďaka hladkému ľadovému poťahu sa čoko..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Hartley's želé bez cukru 5kcal
Novinka
Hartleyho želé so sladkou chuťou zrelých jahôd je úžasný, sladký a nevinný dezert - celá šálka želé má  iba 5 kcal a nulový obsah tuku - čo je 13-krát menej kalórií ako bežné želé a iba 1 g sacharidov.Perfektný a ľahký doplnok k jogurtu, omelete, oblá..
1,56€
Bez DPH:1,30€
Kaša kakao a orechy 70 g
Novinka
Ovsená kaša kakao a orechy bez pridaného cukru je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produk..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Kaša z manga a bobule goji 70 g
Novinka
Kaša z manga a bobule goji je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda priateľské k ..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Keto- džem z lesného ovocia bez cukru
Novinka
Keto- džem z lesného ovocia bez cukru, 26kcalVytvorený pre ľudí s ketogénnou diétou, džem s veľmi nízkym obsahom kalórií, sladený iba stéviou a erytritolom, vyrobený z pravého ovocia, bez pridania aróm.Džemy bez kalórií, bez cukru a s nízkym obsahom sacharidov sú skvelým doplnkom omeliet, ka..
6,36€
Bez DPH:5,30€
Kokosové guľky bez lepku a mlieka 24 gProdukty značky Dobré kalórie sú také, ktoré nielen uspokoja hlad, ale poskytujú aj veľa cenných živín potrebných pre správne fungovanie tela. Obsahujú kokos, ktorý za svoje jedinečné vlastnosti vďačí kyseline laurovej. Kyselina laurová je neobvykl..
2,26€
Bez DPH:1,88€
Kuracie kari 70 g
Novinka
Cícerové kuracie kari je kompletné, vyvážené, hotové jedlo zostavené v súlade s odporúčaniami pyramídy o zdravom stravovaní. Hotové jedlá Inna Bajka sú vyrobené z jednoduchých, prírodných, nespracovaných surovín. Jedlá v ich zložení neobsahujú živočíšne produkty, sú teda priateľské k ..
3,60€
Bez DPH:3,00€
Magnérzium + B6 30 tabliet MGB6 je doplnok výživy, ktorý pomáha dopĺňať dennú stravu horčíkom. Horčík a vitamín B6 prispievajú k udržaniu správneho energetického metabolizmu. Pomáhajú pri správnom fungovaní nervového systému, pri udržiavaní správnych psychologických funkcií, pri u..
3,48€
Bez DPH:2,90€
Zobrazené 1 až 12 z 45 (4 stránok)