PROGRAM MIDI

Cena s DPH: 215,00€246,00€

Cena bez DPH: 179,17€

PROGRAM MIDI proteínovej diéty SUPER SLIM, Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s nižšou konečnou cieľovou hmotnosťou. Možno pomocou neho dosiahnuť váhových redukcií od 5 kg do 10 kg. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

 

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 126 instantných jedál, všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 

Program MIDI má celkovú dĺžku 6 týždnov a skladá sa z troch fáz (2 týždeň + 2 týždeň + 2 týždeň). Počas prvej fázy sa telo uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Počas celej diéty sa je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedlá na deň, druhá fáza 3 jedlá a tretia 2 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 126 porcií proteínových jedál (56 porcií + 42 porcií + 28 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.
Počas celého tvrvania Super Slim proteínovej diétysa denne, konzumujú len proteínových jedál + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka) Povolené druhy zeleniny nájdete na našom blogu. Porcie zvyšujte tiež len postupne.

Chudnutie bez hladovania a s plným bruškom.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že máte pri nej pocit plnosti, sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu.
Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Na stiahnutie:

Výrobca:: Super Slim

Kód produktu:: PROGRAM MIDI

Dostupnosť:: 27

SuperSlim spolupráca

Pridajte sa k našim spokojným PARTNEROM

A zarábaj s nami.

Viac

SuperSlim Newsletter