Magnézium

Cena s DPH: 35,00€

Cena bez DPH: 29,17€

 

Progress Nutrition – Progress Magnézium
60 kapsúl

 

Formy magnézia, ktoré v tele  zastávajú najširšie spektrum funkcii 
Nevyhnutný v čase zvýšeného stresu – fyzického aj psychického
Pomáha prirodzenému biorytmu – ranné vstávanie a večerné zaspávanie bez problémov
Dôležitý pre správnu hormonálnu rovnováhu a správnu činnosť nervového systému
Napomáha optimálnej proteosyntéze, čo má dramatický vplyv na budovanie svalovej hmoty
BIO rastlinná kapsla
Maximálna kvalita surovín, neobsahuje ťažké kovy, plnivá, farbivá ani pomocné látky, ktoré môžu znižovať účinok

 

Zvýšenie energie, kvalitný a hlboký spánok, ranné vstávanie bez problémov, žiadne svalové kŕče a migrény, lepšie naberanie svalovej hmoty a spaľovanie tuku, znižovanie stresových hormónov, žiadna neodolateľná chuť na sladké – toto všetko je iba zlomok toho, čo dokážete získať.

Vzhľadom na to, že magnézium je minerál, na ktorý je v súčasnosti deficitný každý človek, som presvedčený, že jeho dopĺňanie je pre Vás nevyhnutnosť, ak sa chcete vyhnúť problémom spomenutým vyššie.

Najdôležitejšie regeneračné procesy sa dejú počas spánku. Nekvalitný spánok je problém, s ktorým sa u mojich klientov stretávam najčastejšie a je to problém, ktorý ovplyvňuje kvalitu nie len Vášho tréningu, ale najmä celého dňa. Ak nemáte dostatok spánku, nemáte dostatok energie. Ak nemáte dostatok energie, kvalita Vášho života ide rapídne dolu. Správne a kvalitné magnézium (nie nekvalitné formy z lekárne so 4% vstrebateľnosťou ako magnézium oxid) dokáže už v priebehu pár dní Váš spánok radikálne vylepšiť.

Predstavte si, čo by to pre Vás znamenalo, ak by ste dokázali zaspať do 5 minút, spali by ste celú noc bez prebudenia a vstávali by ste oddýchnutí a plní energie?

Magnézium reguluje v tele viac ako 350 enzymatických procesov (v súčasnosti sa odhaduje, že ide až o 600) a preto jeho deficit ovplyvňuje telo na všetkých úrovniach a pri stovkách klientov som sa ešte nestretol s tým, že by ho na sebe niekto necítil.

Každá z foriem magnézia má svoju úlohu pri tom-ktorom telesnom procese a spojenie magnézia bisglycinát, magnézia aspartát a tri-magnézia di-citrát zastáva v tele najširšie spektrum funkcii. Všetko v jednom produkte v tej najvyššej kvalite, bez plnív, farbív a pomocných látok, bez ťažkých kovov v BIO rastlinnej kapsli.

Ak Vás zaujíma zdravie Vás a Vašej rodiny, investovaním do seba v podobe tohto produktu tak nemôžete urobiť chybu a prostredníctvom top kvality produktu Progress Magnézium dostanete magnézium, o ktorom niektoré fitness autority hovoria, že je najlepšie na svete a ktoré prináša hmatateľné výsledky.

Zloženie 1 kapsule: magnézium 74mg (19.7% ODD), magnézium bisglycinát 184mg (ODD nie je stanovená), tri-magnézium-di-citrát 184mg (ODD nie je stanovená), L-magnézium aspartát 184mg (ODD nie je stanovená), BIO rastlinná celulóza bez farbív

Dávkovanie: 1 kapsula denne alebo podľa doporučení

Vyrobené v Slovenskej republike

Minimálna trvanlivosť: viď obal výrobku

Alergény:

Cena je vrátane 20% DPH. Tento produkt bol na trh uvedený ako doplnok výživy. Produkt nemá schválené liečivé účinky a nie je liekom. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí a na suchom a chladnom mieste. Informácie uvedené na tejto stránke nie sú publikované za účelom zvýšenia spotreby produktu, slúžia pre informačné účely. Použitie produktu vždy konzultujte so svojim lekárom.

Na stiahnutie:

Výrobca:: Progress Nutrition

Kód produktu:: Magnézium

Dostupnosť:: 5

SuperSlim spolupráca

Pridajte sa k našim spokojným PARTNEROM

A zarábaj s nami.

Viac

SuperSlim Newsletter