PROGRAM MINI

Cena s DPH: 109,00€123,60€

Cena bez DPH: 90,83€

PROGRAM MINI proteínovej diéty SUPER SLIM, Vám ponúka ucelený program, ktorý je určený predovšetkým ženám a mužom s nižšou konečnou cieľovou hmotnosťou. Dá sa pomocou neho dosiahnuť váhová redukcia až 6 kg. Celý program si teraz môžete zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

 

ZLOŽENIE BALÍČKA: obsahuje 63 instantných jedál, všetky jedlá majú nízky obsah kJ, tukov a sacharidov a obsahujú vysoký podiel rastlinných a mliečnych bielkovín a vlákniny. 

Program MINI má celkovú dĺžku 3 týždne a skladá sa z troch fáz (1 týždeň + 1 týždeň + 1 týždeň). Počas prvej fázy sa telo uvádza do stavu ketózy a zaistí najväčší úbytok kilogramov. Druhá a tretia fáza, majú funkciu postupného návratu k bežnému jedálničku a slúžia ako prevencia jo-jo efektu.

Počas celej diéty sa je 4-krát denne proteínové alebo "normálne" jedlo. Prvá fáza obsahuje 4 proteínové jedlá na deň, druhá fáza 3 jedlá a tretia 2 jedlá na deň. Celkový počet jedál je 63 porcií proteínových jedál (28 porcií + 21 porcií + 14 porcií). V druhej fáze je nahradené jedno proteínové jedlo jedlom "normálnym". Vo fáze tretej sú nahradené jedlá dve.
Porcie zvyšujte tiež postupne. Počas celého tvrvania Super Slim proteínovej diétysa denne, konzumujú len proteínových jedál + povolené druhy zeleniny, bezkalorické omáčky a cestoviny Super Slim (nie sú súčasťou balíčka) Povolené druhy zeleniny nájdete na našom blogu.  

Chudnutie bez hladovania a s plným bruškom.
Odbúravanie tukov počas ketózy produkuje ketóny (dajú sa zmerať aj v moči), ktoré v mozgu účinne tlmia pocit hladu a navodzujú pocity dobrej nálady a energie. Ďalšou výhodou diéty Super Slim je, že máte pri nej pocit plnosti, sýtosti po jedle. Nakoľko svoj žalúdok v prípade potreby zaplníte bezkalorickými cestovinami, alebo Super Slim Drinkom (neobsahuje balíček). Preto väčšina užívateľov chudnutie s diétou Super Slim výborne znáša a je schopná vydržať až do konca bez pocitu hladu, čo je jedna z hlavných výhod nášho dietetického programu. 

Na zabránenie JOJO efektu je dôležitý postupný prechod na normálnu stravu. Ak nepociťujete hlad, nevynechávajte jedlá, pretože bielkoviny obsiahnuté v našich pokrmoch sú dôležité pre správne fungovanie diéty.

Dodržiavajte pitný režim 2-3 litre vody, minerálnej vody, alebo inej nekalorickej tekutiny denne! (Do nápojov môžete pridať nekalorické sladidlo, odporúčame zdravé varianty ako stéviu alebo xylitol).
Káva a čaj sú povolené nápoje, ale do pitného režimu sa nezarátavajú.

UPOZORNENIE:
Diétny program je nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby, ktoré sa nachádzajú v období rekonvalescencie po chorobe /operácii/, osoby s poruchou príjmu potravy, osoby trpiace na dnu, diabetes, alebo iné metabolické ochorenia alebo ochorenia obličiek a pečene. U seniorov a osôb, ktoré majú podváhu, alebo alergiu na niektorú zložku produktu.

Na stiahnutie:

Výrobca:: Super Slim

Kód produktu:: PROGRAM MINI

Dostupnosť:: 15

SuperSlim spolupráca

Pridajte sa k našim spokojným PARTNEROM

A zarábaj s nami.

Viac

SuperSlim Newsletter