Menu
Košík

Babička Agáta

Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Balzam na vlasy - Activator rastu, vďaka perfektne vybraným zložkám, dokonale vyživuje slabé vlasy. Vďaka rade prírodných zložiek priamo ovply..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Bylinkový šampón proti lupinám PL 350 ml Vďaka neobvyklej receptúre Babuszka Agafia šampón proti lupinám účinne čistí, star..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Bylinkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 350ml
Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Bylinkový šampón proti vypadávaniu vlasov vlasy dôkladne čistí, regeneruje a vyživuje. Ďalej stimuluje rast vlasov a zabraňuje lámavosti. Zlož..
4,80€
Bez DPH:4,00€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Premeňte svoj bežný kúpeľ na jedinečný okamih relaxácie. Jemná tekutina vďaka svojmu neobvyklému zloženiu účinne osvieži, tonizuje a dodáva en..
4,80€
Bez DPH:4,00€
Hydratačné mydlo na telo a ruky s medom 500 ml
Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Vďaka jedinečnej kombinácii prírodných extraktov je medové mydlo ako stvorené pre každodennú starostlivosť. Jemne čistí, vyživuje a zvlhč..
3,20€
Bez DPH:2,67€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Po nanesení Masky dôjde k viditeľnému liftingovému efektu, pokožka sa zvlhčí a pokožka získa prirodzený vzhľad. Vďaka vlastnostiam obsiahnutým v pr..
3,99€
Bez DPH:3,33€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Pivný šampón na vlasy 350 ml Šampón na pivo Babuszki Agafia založený na špeciálnej receptúre bude ako stvorený pre každodennú st..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Pleťový peeling proti starnutiu so ženšenom 150 ml
Nieje skladom
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Pleťový píling proti starnutiu obsahujúci výťažok z ihličia sibírskej borovice, tiež známy ako céder sibírsky, 11 aminokyselín a extrakt z koreňa ženšen..
4,68€
Bez DPH:3,90€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Špeciálny šampón na vlasy - aktivátor rastu - vďaka špeciálnej zmesi bylín sa stará a regeneruje oslabené a poškodené vlasy . Jemne vyživ..
2,34€
Bez DPH:1,95€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Šampón na vlasy s obsahom dechtu proti lupinám 300 mlRuská kozmetická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu kozmetiky na báze výťažkov, olejov..
6,36€
Bez DPH:5,30€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Sérum obsahuje komplex 7 rastlinných extraktov stimulujúcich rast vlasov - marshmallow, čínsky citrón, ženšen, citrónový balzam, koreň lopúcha, žihľava,..
5,94€
Bez DPH:4,95€
Recepty Babičky Agaty je rad kozmetiky založenej na starostlivo vybraných sibírskych bylinách, na každodennú starostlivosť. Vďaka zmesi jedinečných siedmich bylín má Super Strong Hair Mask jedinečné vlastnosti, ktoré zlepšujú stav vlasov a vlasovej pokožky. Stimuluje ras..
2,99€
Bez DPH:2,49€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)